Koupě založené s.r.o.
• Prodej založených S.R.O. společností

Založení firmy předchází poměrně dlouhý a často komplikovaný administrativní proces, kterému se však případný zájemce o vlastní novou společnost může vyhnout právě koupí založené S.R.O. společnosti.

Společnost, která byla založená za účelem prodeje, má svůj název, jednatele, identifikační číslo, v plné výši splacený základní kapitál, je zapsaná v obchodním rejstříku, je nazývána READY MADE spolecností a představuje jeden z nejjednodušších a hlavně nejrychlejších způsobů, jak začít podnikat bez nutnosti založení společnosti svépomocí.

Obliba koupě založené S.R.O. proto roste a největšímu zájmu se těší

Jako READY MADE společnost je samozřejmě možné koupit také akciovou společnost a evropskou společnost. Jednou z tradičních firem, které se na prodej společností S.R.O. specializují, je například společnost Firmy Praha s.r.o. sídlící v Praze na Vinohradech, v jejíž nabídce jsou na prodej založené S.R.O. společnosti za velice přijatelnou cenu 15.900 Kč. Všechny nabízené READY MADE společnosti nevyvíjely žádnou obchodní činnost, avšak jsou již zapsané v obchodním a živnostenském rejstříku a mají přidělené svoje unikátní identifikační číslo.

Koupě založené s.r.o. – hlavný výhody & důvody:

Největší výhodou koupě založené S.R.O. společnosti od solidního prodejce je samotná rychlost zahájení nového podnikání, protože jednat jménem společnosti je pak možné okamžitě po jejím zakoupení a jmenování statutárního orgánu. K převodu obchodního podílu společnosti dochází současně při podpisu smlouvy a podnikatel nemusí čekat, než se změna projeví v obchodním rejstříku. Společnost Firmy Praha s.r.o. každému svému klientovi zajistí, aby mohl se svojí novou společností začít podnikat, již několik hodin po jejím zakoupení.
Koupě založené s.r.o.
Mezi nejčastějšími důvody pořízení založené S.R.O. společnosti respondenti uvádí její plně splacený základní kapitál. Ten je totiž v případě READY MADE společností splacen hned při jejím založení. Proto této výhody, kterou jim pořízení hotové společnosti poskytuje, často využívají nejen začínající, ale i zkušení podnikatelé.
Koupě založené s.r.o.
Stejně jako v každém obchodním případě je však vhodné věnovat pozornost také případným nebezpečím. Těm se však dá lehce předejít, zakoupením založené S.R.O. společnosti od ověřeného prodejce, který kromě READY MADE společností nabízí další doplňkové služby. Mezi dvě nejčastější patří poskytnutí sídla společnosti a zakládání společností na míru.

Další informace na http://firmy-pha.cz/ready-made-spolecnosti-praha/


Koupě založené S.R.O.
• Vhodné řešení pro každého

Koupě založené S.R.O. společnosti se těší veliké oblibě díky mnoha výhodám, mezi které patří jistě také fakt, že svoji vlastní společnost s touto praktickou službou může mít téměř okamžitě každý, kdo po vlastní společnosti zatouží.

Nanajvýš praktické ovšem je, že takový zájemce nemusí disponovat potřebnými zkušenostmi a znalostmi, ani nemusí mít dostatečné časové rezervy pro administrativu spojenou se zakládáním nové společnosti vlastními silami. Každý zájemce uvažující nad využitím této zajímavé služby, může navštívit stránky specializované společnosti Firmy Praha s.r.o., nebo pokračovat ve čtení následujících řádků, na kterých se dozví, na co všechno je vhodné se při výběru READY MADE společnosti zaměřit, aby start nového podnikání mohl být šťastný.
Koupě založené s.r.o.
Vhodným partnerem může být společnost Firmy Praha s.r.o., která se na prodej Ready made společností specializuje, z mnoha důvodů. Každý zájemce o Ready made společnost před samotným prodejem obdrží maximum informací, může se spojit s předchozími zákazníky, kteří poskytnou dobré reference a někteří je dokonce uveřejňují na svých stránkách. Kdo chce mít jistotu, že je nákup Ready made společnosti realizován u ověřeného a solidního prodejce, měl by jako součást prodeje požadovat certifikát s prohlášením statutárního orgánu předmětné READY MADE společnosti o její bezdlužnosti.

Pokud někoho u firmy nabízené k prodeji zaujala její nápadně nízká cena, měl by rozhodně velmi zpozornět. V takové ceně totiž zákonitě nemusí být zahrnuta celá spousta poplatků! Společnost Firmy Praha s.r.o. prodává založené S.R.O. za cenu 15.900 Kč, což je konečná cena, kterou klient za svoji novou společnost zaplatí.

Společnost Firmy Praha s.r.o. v rámci svojí nabídky samozřejmě nabízí také další solidní doplňkové služby, jako například virtuální sídlo společnosti a založení společnosti na míru a na klíč přesně podle klientových požadavků. Virtuální sídlo, které si ke své společnosti každý může za výhodnou cenu pořídit, má totiž celou řadu dalších zajímavých výhod. Nejen, že není nutné draze najímat vlastní kancelář, ale v případě umístění virtuálního sídla na prestižní adrese velkého města, se noví obchodní přátelé jen pohrnou.
Koupě založené s.r.o.
Virtuální sídlo je praktický legální prostředek, který může podnikání s právě zakoupenou předem založenou S.R.O. společností ještě více usnadnit. V rámci virtuálních sídel může každý zájemce čerpat také celou řadu dalších příjemných služeb, jakými jsou například přebírání, přeposílání a skenování pošty, SMS a e-mailové notifikace o příchozí poště, bezplatné prezentace nabízených služeb na Facebooku a podobně.

Kdo má chuť začít s podnikatelskou činností co nejdříve,
měl by navštívit adresu http://firmy-pha.cz/ready-made-spolecnosti-praha/

Koupě založené s.r.o.