» Prodej READY MADE společnosti «
• READY MADE na prodej


Prodej českých READY MADE s.r.o.

Prodej READY MADE společností v České republice:

Rok 2001

– V České republice se poprvé objevil prodej Ready Made společností.

Roky 2001 a 2002

– Počty prodaných Ready Made společností se pohybovaly v řádu desítek a na trhu je nabízel jediný profesionální prodejce.

Rok 2003

– Prodeje Ready Made společností začaly stoupat, a to i díky vstupu nových společností, které se prodejem Ready Made firem zabývaly.

Roky 2004 – 2006

– V tomto období již bylo na českém trhu prodáno přes 2 500 Ready Made společností, přičemž službu využívaly především advokátní kanceláře, investiční a developerské společnosti. Zájem pomalu projevuje i širší podnikatelská veřejnost.

Rok 2007

– Došlo k razantnímu nárůstu prodejů v důsledku očekávání daňové reformy (zejména v oblasti daně z příjmů fyzických osob). Prodáno bylo na 2 000 Ready Made společností. Při porovnání údajů agentury ČEKIA o všech zapsaných s.r.o. (společnosti s ručením omezeným) a a.s. (akciové společnosti) v roce 2007 byl podíl Ready Made společností na celkovém počtu zapsaných společností 11 %. V tomto roce se v České republice začala jako první v Evropě prodávat SE (evropská společnost) jako předzaloženou společnost. V letech následujících prodej těchto společností v ČR stoupal a SE se stala oblíbenou právní formou při zakládání společnosti.

Rok 2008

– V roce 2008 vzniklo v Česku 97 evropských společností, přičemž v celé Evropě existovalo ke konci roku 2007 jen málo přes sto firem typu SE. Hlavním důvodem poklesu odbytu akciových forem bylo prodloužení takzvaného časového testu pro osvobození od daně z příjmů z prodeje akcií z šesti měsíců na pět let. V roce 2008 bylo prodáno 2 600 Ready Made společností. Značnou část klientely již tvoří (kromě tradičních odběratelů) i široká podnikatelská veřejnost jako například osoby zahajující podnikání či podnikatelé fungující dosud jako OSVČ.

Rok 2011

– Ke konci roku 2011 došlo ke zvednutí poplatků spojených se zápisem do obchodního rejstříku. Poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku se zdvonásobil na celkem 2.000 Kč. Poplatek za prvozápis společnosti s ručením omezeným se zvedl o tisíc korun na celkem 6.000 Kč a poplatek za prvozápis akciové společnosti se zvedl o 7.000 Kč na celkem 12.000 Kč.

Rok 2012

– V březnu byla spuštěna nová aplikace obchodního rejstříku v návaznosti na nový interní systém rejstříkových soudů, od kterého si Ministerstvo spravedlnosti slibovalo zrychlení zápisů do obchodního rejstříku. Realitou však je pravý opak a nový systém průměrnou lhůtu zápisu zatím prodloužil. V plánu je vytvoření vhodných formulářů k zápisu do Obchodního rejstříku jednodušší cestou.

[zdroj: Wikipedie]

 

Roky 2013 a 2014

Ready made společnosti česky zvané předzaložené společnosti nabízené k prodeji společností Firmy Praha s.r.o., jsou zapsané v obchodním rejstříku svým jedinečným obchodním názvem. Sídlo nabízených předzaložených společností je na prestižní adrese v Praze na Vinohradech, mají jednoho jednatele, přidělené identifikační číslo a plně splacený základní kapitál 200 tisíc korun.

Předzaložené společnosti v minulosti nevyvíjely žádnou obchodní činnost, byly založené výhradně za účelem dalšího prodeje konečnému zákazníkovi. Firmy Praha s.r.o., specializující se na prodej Ready Made společností, všem svým klientům dokaže nabídnout společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a samozřejmě také stále žádanější evropské společnosti.

V mnoha případech, kdy se začínající podnikatelé snaží zakládat své nové společnosti svépomocí, nestačí se již soustředit na ostatní obchodní povinnosti, nebo často chybují při vytváření společenských smluv. Každé nesprávné podání na Obchodní soud už tak zdlouhavý proces ještě o mnoho týdnů prtáhne a následně jsou nuceni plánovaný termín startu odsouvat často o několik měsíců. V těch nejsmutnějších případech i zdánlivě nadějné projekty z důvodu přílišné birokrace přítomné na českých Úřadech nikdy neuskuteční.
Gilbertino Ericson, předseda C.O. – WBC Limited

Na konci loňského roku organizace Worel Business Choice, která patří pod skupinu Světové banky a jejímž úkolem je sledovat normy spojené s regulací podnikání, zveřejnila tiskové prohlášení, ze kterého je patrné, že je k podnikání v ČR nutné učinit v průměru osm kroků. V náročnosti zahájení podnikání se tak Česká republika umístila na 86. místě, daleko za Rumunskem (51.) či Makedonií (11.) a hned za Nikaraguou (85.), která patří mezi nejméně rozvinuté země světa.

Podnikatel, který předzaloženou společnost pořídí formou zakoupení READY MADE společnosti, se vyhne zdlouhavému administrativnímu procesu, který zakládání každé společnosti provází. V naší nabídce jsou Ready Made Společnosti s.r.o. na prodej za konečnou cenu 15.900,- Kč a jejch nový majitelé s nimi můžou začít podnikat okamžitě! Firmy Praha s.r.o.

Ready Made společností je možné disponovat od okamžiku konání valné hromady společnosti, kdy dojde k odvolání současného jednatele – zvolení nového a k souhlasu s převodem obchodního podílu. Valná hromada se může konat prostřednictvím notářského zápisu nebo přímo v obchodní kanceláři…

READY MADE společnosti.
(C) READY MADE společnosti s.r.o.

Prodej READY MADE

  • Garance nejlevnější ceny READY MADE společnosti na českém trhu
  • 100% záruka původu READY MADE společnosti s certifikátem bezdlužnosti
  • Všechny READY MADE společnosti jsou zapsány v obchodním rejstříku
  • Námi prodávané READY MADE společnosti mají oprávnění na všechny volné živnosti
  • Plně splacený základní kapitál ve výši 1 000 Kč všech READY MADE společností
  • Obchodní podíl READY MADE společnosti patří jedinému společníkovi
  • Sídlo READY MADE společností v Praze
  • Možnost změnit sídlo READY MADE společnosti v rámci Prahy bez navýšení ceny
  • Zdarma podnikatelské konto České spořitelny pro každou READY MADE společnost

» POD TÍMTO ODKAZEM SI MŮŽETE VYBRAT «
» z naší nabídky Ready Made společností «
» za zvýhodněnou akční cenu od 9 990 Kč «

Odstartujte své podnikání s těmi nejlepšími,
zakoupením READY MADE společnosti od nás!

 

Jake&James Accounting s.r.o.