Založení S.R.O.
• Společnost s ručením omezeným

Založení S.R.O. » Založení společnosti s ručením omezeným S.R.O. » Prodej založené S.R.O. společnosti » Garance nejlevnější ceny založení s.r.o. »
Společnost s ručením omezeným je jedním z druhů obchodních kapitálových společností, která se těší v českém podnikatelském prostředí velké oblibě. Bohužel byrokracie pro Českou republiku typická, představuje nemalou bariéru, která nové podnikatele s novými a svěžími nápady často při založení S.R.O. zbytečně zdržuje.

Na rozdíl od ostatních zemí světa není v ČR založení společnosti s ručením omezeným ani trochu jednoduché a je časově náročné. V průměru se pohybuje doba založení společnosti s ručením omezeným kolem jednoho měsíce. Tomu, kdo chce tento proces urychlit, nezbývá než vsadit na službu zvanou prodej READY MADE spolecnosti.

Česká republika se podle nejnovějších průzkumů drží v první polovině žebříčku Časové náročnosti založení S.R.O. společnosti. Tohoto průzkumu se pravidelně účastní celkem 181 států. Ve skandinávských státech trvá založení společnosti s ručením omezeným pouhých pět dnů, v Portugalsku je to dnů sedm. Rychlost zakládání společností s ručením omezeným v České republice, jak umístění ve světovém žebříčku vypovídá, je slušná. Třeba takový Španěl si na založení společnosti počká nejméně 50 dnů, Estonec si počká dnů 35, ale největší a nejnáročnější byrokracii při zakládání společnosti si užije začínající podnikatel v Indii.

Nejvýhodnější nabídka – Založení S.R.O.

Kdo chcete začít podnikat v České republice, měl by si pro zahájení své podnikatelské činnosti vzít alespoň dva týdny volna. Ovšem to pouze v případě, že se v právním prostředí orientuje a má již sepsanou společenskou smlouvu neboli zakladatelskou listinu. V opačném případě by si týdny měl vyčleňit nejméně čtyři, během kterých nastuduje problematiku zakládání společností a sežene si všechny potřebné dokumenty a informace…

Kdo chce založit S.R.O. společnost snadno a rychle, ten by měl navštívit webové stránky společnosti Firmy Praha s.r.o. a využít nabídku speciální služby pro moderní podnikatele s názvem Založení S.R.O.

Založení S.R.O. společnosti na klíč je vhodnou alternativou pro zájemce, kteří hodlají být prvními vlastníky i jednateli společnosti a chtějí levnější vstupní náklady. V případě založení společnosti s ručením omeženým formou dodávky na klíč, doslova každému na míru, platí nový majitel pouze správní poplatky a náklady spojené s notářským zápisem. Zvolení názvu, stanovení předmětů podnikání, nominace jednatelů a společníků, určení sídla společnosti a individuální znění společenských smluv, jsou plně v klientově kompetenci. Založení společnosti na míru trvá v závislosti na požadavcích klienta.

Další informace na http://firmy-pha.cz/zakladani-spolecnosti-praha/


Založení S.R.O. nebo READY MADE?
• Chytré řešení pro každého

READY MADE společnost je možné charakterizovat jako společnost již předzaloženou a připravenou k převedení na nového majitele k okamžitému zahájení podnikání. Proces vytváření a schvalování společenských smlouv a zakladatelských listin či stanov společnosti provázející zakládání každé nově vznikající společnosti již byl absolvován.

Ani potřebný základní kapitál společnosti nemusí v případě pořízení READY MADE společnosti působit nutně problém. Tento typ společností má totiž již svůj základní kapitál splacený v plné výši. Za svou novou firmu může její majitel začít jednat téměř okamžitě.

Stačí navštívit internetovou prezentaci společnosti Firmy Praha s.r.o., která má se zakládámim S.R.O. a prodejem READY MADE společností bohaté zkušenosti, na jejím webu si vybrat z nabídky společností založených výhradně za účelem následného prodeje a svůj zájem o některou z nich potvrdit odesláním nezávazné poptávky prostřednictvím elektornického formuláře. Následovat může osobní jednání, případně spojené s vyřízením potřebných úkonů a návštěvy notářské kanceláře. Uskutečnění prodeje READY MADE společnosti pak je záležitostí řádu několika málo hodin.

Kolik stojí založené S.R.O.?

Pokud bychom srovnávali založení společnosti s ručením omezeným svépomocí a její pořízení ve formě READY MADE od společnosti Firmy Praha s.r.o., rozdíl bude 200 000 Kč pokud se jedná o základní kapitál. K tomu lze připočíst poplatky spojené s notářským zápisem, ověřením podpisů, registrací na živnostenském úřadu, podáním návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku, případnou registraci k DPH a tak dále… Za svou READY MADE společnost připravenou k okamžitému podnikání zájemci zaplatí u různých poskytovatelů částku v rozmezí 15 až 30 tisíc korun.
Založení s.r.o. (c) Firmy Praha s.r.o.
Pozornost je však důležité věnovat výrazům „cena již od…“ – v takové ceně totiž nebývá započítána celá spousta úkonů a služeb a výsledná částka, kterou zájemce zaplatí, jej může velmi nemile překvapit. Při zakoupení READY MADE společnosti od Firmy Praha s.r.o. je služba zpoplatněna pevnou cenou 15.900 Kč, za kterou zákazník získá všechno potřebné. Takové řešení je proto ideální variantou pro všechny, kteří chtějí začít podnikat co nejdřív a tím ušetřit mnoho času a samozřejmě také peněz.

Další informace na http://firmy-pha.cz/ready-made-spolecnosti-praha/

Založení s.r.o.